ניווט באתר > מרכז קהילתי עם שלום > דף הבית > מופע עטור מצחו: מאור מויאל שר איינשטיין

קיצורי דרך בחברה העירונית

מופע עטור מצחו: מאור מויאל שר איינשטיין

מידע כללי

מיזם 'התושב במרכז הקהילתי' מעודד יצירה המקומית:

קבלו הפעם על הבמה את מאור מויאל בשירי האהבה הגדולים של אריק איינשטיין.

 

מאור מויאל (26), מאשדוד כתב למגירה מאז היותו נער בן 15, אבל הבין שיש לו כישורים ווקאליים ונטייה מוזיקלית ברורה.
את שירותו הצבאי עשה בלהקת הרבנות הצבאית, שהורכבה מגברים בלבד והופיע במהלך השירות ברחבי הארץ והעולם מול קהלים שונים בקהילות יהודיות. מאור מויאל התחיל כזמר שירי חופה וריקוד סלואו בחתונות ואירועים פרטיים, הצטרף לבקשתו של חנן בן ארי ("החיים שלנו תותים") ללהקת אירועים שמופיעה באירועים במגזר הדתי, ההיכרות שלו עם בן ארי הייתה מקרית: בן ארי הוזמן לאירוע משפחתי אליו הוזמן מויאל הוזמן לאירוע כדי לבצע את שיר החופה "ממך עד אליי", שירו של בן ארי, שהוזמן כאורח והחמיא למויאל על הביצוע.

לאחר מספר חודשים קיבל שיחת טלפון מפתיעה מבן ארי שהציע לו להיות הזמר של להקת "ארמוניה". מויאל הרואה עצמו כמוזיקאי ויוצר, השתלם במוזיקה בבית הספר הפרטי של אהובה עוזרי, הוציא ארבעה סינגלים ועובד בימים אלה על אלבומו הראשון. הוא מלחין, מוזיקאי ויוצר שיציג במרכז הקהילתי 'עם שלום' (רובע י"א) מופע מחווה לאריק איינשטיין ז"ל, עם מיטב שירי האהבה הגדולים המוכרים והטובים שלו, במסגרת אירועי מיזם 'התושב במרכז הקהילתי' המאפשרים לתושבי העיר להשתתף במופעים והרצאות בכל המרכזים הקהילתיים ובמחיר קטן במיוחד (20 ₪ בלבד).


בשגרת היומיום, עובד מויאל בעיריית אשדוד כמפקח כללי במנהלת הרבעים י"א- י"ב (ואף זכה לקביעות לאחרונה), ומופיע מספר פעמים בשבוע כזמר באירועים פרטיים ברחבי הארץ, "אחרי התמדה ועבודה קשה של הרבה שנים, היום אני יכול לומר שאני מיוצב מבחינת עבודתי המוזיקלית", מעיד מויאל. במקביל לכל אלה, הוא מנהל חיי משפחה (נשוי ואב לשני ילדים), לומד במספר קורסים לקראת תואר ראשון בתקשורת באוניברסיטה הפתוחה, עובד על פיתוח קול עם מורה פרטי, לומד משחק מול מצלמה בביה"ס 'טכניקה' ומשחק במקביל בסדרת הטלוויזיה 'צומת מילר' זו העונה השנייה.

על המופע הקרוב והחיבור המיוחד לאריק איינשטיין מויאל מספר כי לא בחר במקרה במופע משירי איינשטיין, הוא פשוט "גדל עליו", ממשיך להאזין בתדירות לשיריו ועולה לקברו כמעט אחת לחודש. לאחר שחלם בעבר על מופע עם שירי האהבה הגדולים שלו הוא כמובן שמח על ההזדמנות להופיע לפני תושבי עירו. למרות צבע קולו הים תיכוני מויאל מתחבר לסגנון ההיפ-הופ והרגאיי וכמובן ששורשיו המוזיקליים נעוצים בבית הכנסת, בו היה שר ולומד פיוטים ואיך כול זה מתחבר לשיריו של אריק איינשטיין? הגיעו בעצמכם והיווכחו.

גיטרה בס וניהול מוזיקלי: רונן הרוניאן
גיטרה: שגיא כנפו.

 

למידע והזמנות חייגו: 08-8687400

 

תאריך יום ושעה מיקום עלות כניסה
07/03/2018
כ' אדר התשע"ח
רביעי
20:00
מרכז קהילתי "עם שלום" 20 פרטים בטלפון -08-8687400